Monday, Aug. 31

Barron at Maple Northwestern (Botten’s Green Acres GC-Lake Nebagamon)

Denmark, Marinette at Fox Valley Lutheran (High Cliff GC-Sherwood)

Kimberly at Neenah (Ridgeway CC-Neenah)

Ladysmith at Hayward (Hayward GC)

Waunakee at Madison Edgewood (Maple Bluff CC)

Classic 8 Conference Mini-Meet (Oconomowoc GC)

Coulee Conference Mini-Meet #2 (Ettrick GC-Ettrick)

Middle Border Conference Mini-Meet #3 (New Richmond GC)

SWAL/SWC Mini-Meet #2 (Prairie du Chien CC)

Woodland Conference Mini-Meet #2 (Currie Park GC-Milwaukee)

Southeastern Conference Mini-Meet #1 (Maplecrest CC-Kenosha)

Hartford Invitational (Washington County GC-Hartford)

Reedsburg Invitational (Reedsburg CC)

Tomah Invitational (Hiawatha GC-Tomah)


Tues., Sept. 1

Luck at Cumberland (Cumberland GC)

Spooner at Barron (Barron’s Rolling Oaks GC)

Superior at Chetek-Weyerhaeuser (Sioux Creek GC-Chetek)

Wilmot at Burlington (Brown’s Lake GC-Burlington)

Wisconsin Dells at Reedsburg (Reedsburg CC)

Middle Border Conference Mini-Meet #4 (Krooked Kreek GC-Osceola)

Woodland Conference Mini-Meet #3 (Greenfield Park GC-Greenfield)


Wed., Sept. 2

Lakeside Lutheran at Baraboo (Baraboo CC)

Luxemburg-Casco, Oconto Falls at Freedom (Irish Waters GC-Freedom)

Union Grove at Westosha Central (Brighton Dale Links GC-Kansasville)

Waterford at Elkhorn (Evergreen GC-Elkhorn)

Watertown at Madison Edgewood (Yahara Hills GC)

Classic 8 Conference Mini-Meet #2 (Legend at Brandybrook GC-Wales)

Greater Metro Conference Mini-Meet #2 (Fairways of Woodside GC-Sussex)

North Shore Conference Mini-Meet #2 (Fire Ridge GC-Grafton)


Thurs., Sept. 3

Barron at Superior (Nemadji GC-Superior)

Beaver Dam at Portage (Portage CC)

Hayward at Luck (Luck GC)

Hortonville at Neenah (Ridgeway CC-Neenah)

Kimberly at Kaukana (Countryside GC-Kaukauna)

Little Chute, Luxemburg-Casco, Oconto Falls at Marinette (Little River CC-Marinette)

Northwestern at Spooner (Spooner GC)

Osseo-Fairchild at Stanley-Boyd (Whispering Pines GC-Cadott)

Union Grove at Lake Geneva Badger (Geneva National GC-Lake Geneva)

Westosha Central at Waterford (Rivermoor CC-Waterford)

Bay Conference Mini-Meet #3 (Crystal Springs GC-Seymour)

Big Rivers Conference Mini-Meet #1 (Troy Burne GC-Hudson)

Classic 8 Conference Mini-Meet #3 (Pewaukee GC)

Coulee Conference Mini-Meet #3 (Lake Arrowhead GC-Nekoosa)

North Shore Conference Mini-Meet #3 (Washington County GC-Hartford)

SWAL/SWC Mini-Meet #3 (Trappers Turn GC-Wisconsin Dells

Woodland Conference Mini-Meet #4 (Pewaukee GC)

Baldwin-Woodville Invitational (Pheasant Hills GC-Hammond)


Fri., Sept. 4

Cedarburg at Racine Prairie School (Meadowbrook CC-Racine)


Tues., Sept. 8

Fort Atkinson at Waunakee (The Meadows of Six-Mile Creek GC-Waunakee)

Freedom, Wrightstown at Marinette (Little River GC-Marinette)

Kaukauna at Hortonville (Grand View GC-Hortonville)

Lake Geneva Badger at Burlington (Brown’s Lake GC-Burlington)

Watertown at DeForest (Lake Windsor CC-Windsor)

WIlmot at Waterford (Rivermoor CC-Waterford)

Bay Conference Mini-Meet #4 (Ridgeway CC-Neenah)

Big Rivers Conference Mini-Meet #2 (Spring Valley GC)

Middle Border Conference Mini-Meet #5 (Bristol Ridge GC-Somerset)

North Shore Conference Mini-Meet #4 (West Bend CC)

SWAL/SWC Mini-Meet #3 (Lancaster CC)

Woodland Conference Mini-Meet #5 (Currie Park GC-Milwaukee)

Franklin Invitational (Tuckaway CC-Franklin)

More from this Section